HAKKIMIZDA

2014 yılında faaliyete başlayan firmamız 9 kişilik satış ve teknik servis ekibiyle Bahçeşehir Mimsan Sanayi Sitesindeki merkezimizde hizmete devam etmektedir. Havalandırma , Hidrofor Pompa Grupları, Su Depoları, Kalorimetre, Isı İstasyonları, Plakalı Eşanjör, Boyler, Denge Kabı,VRF Sistemleri vb ürünlerinde İnşaat, taahhüt, mekanik ve uygulamacı firmalara ürün satışı ve teknik servis hizmeti yapmaktayız. Hızlı çözüm ve kaliteli hizmet anlayışımızla yeni projelerinizde sizlerin çözüm ortağınız olmaya talibiz. Portföyümüzde yer alan ürünlerle ilgili fiyat teklifi istemenizi rica eder iyi çalışmalar dileriz.

Hizmetlerimiz

Sortek, yıllardır hizmet vermekte olduğu her alanda, müşterileriyle karşılıklı uzlaşısıyla her işinde faydalı olmuştur, olmaktadır.

  1. Kaskad Sistemleri Teknik Servisi

    Kaskad sistemi; sitelerde veya çok katlı binalarda kullanılan merkezi ısıtma sistemidir. Tek döşeme yoğuşmalı kazan sistemine alternatif bir sistemdir. Birden fazla yoğuşmalı kombi, kontrol modülü aracılığı ile birbirine bağlanarak çalışması sağlanan bir sistemdir. Tek döşemeli yoğuşmalı kazan sistemine göre daha ekonomik bir sistemdir. Sortek Kaskad Sistemleri teknik servis hizmeti ile tüm sorun veya sorularınızda yanınızdayız!

  2. Kodsan Teknik Servisi

    Kodsan Boylerleri teknik servis hizmetini sunmaya başladık. Sortek; Türkiye’nin ilk ve en büyük emaye kaplı boyler, akümülasyon tankı ve güneş enerji tankı Kodsan’ın teknik servis hizmetini sunmaya başladı.

  3. Malzeme Satışı

    Havalandırma, Hidrofor Pompa Grupları, Su Depoları, Isı Sayaçları, Boyler Grupları, Eşanjörler, VRF sistemleri

Vizyonumuz

Otomasyonun kullanılabileceği her alanda ileri teknolojiler kullanarak siz değerli müşterilerimizi her zaman gelişen teknolojide bir adım ileriye taşımak, kalite ve farklılık yaratmak ister.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulduğu AR-GE projeleri ile ülkemize katkı sağlama, esnek, hızlı ve çözüm odaklı olma misyonu ile yola çıkarak sizlerle güvenilir iş ortaklığı kurmayı hedefliyor.